• /
  • /
ГОЛОВНЕ З ВИСТАВКИ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ У ВАНКУВЕРІ: ТРЕНДИ КОЛЬОРІВ
Interior Design Show (IDS) Vancouver повернувся в Vancouver Convention Center West з насиченою програмою інсталяцій і презентацій. На міжнародній виставці були представлені продукти, меблі та дизайнери, які обговорювали процеси, співпрацю, захист навколишнього середовища, штучний інтелект тощо. Так що там про тренд? Захопливе використання гірчичного та золотого кольорів палітри. І ось кілька цікавих прикладів:
ЗОЛОТА СМУЖКА
Studios Montauk Sofa представили килим Dawa. Килим ручної роботи виготовлений у Катманду, Непал. У складі вовна Тибетського нагір'я Гімалаїв і китайський довговолокнистий шовк у тибетському 150 вузлі.
ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ
У 2023 році виповнюється 50 років культовому кріслу Togo, який був розроблений французьким дизайнером Мішелем Дюкаруа для Ligne Roset у 1973 році. Цього разу на виставці Livingspace розмістив в центрі виставкового залу вельветові стільця Togo гірчично-жовтого кольору.
МІДАСОВИЙ ДОТИК
Hastings Bath Collection представили крани Vola. Крани, створені легендарним Арне Якобсеном у 1968 році, — це не просто змішувачі, а частина історії дизайну.
ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО
Ініціатива IDS x Obakki Design Incubator, розроблена для наставництва та підтримки молодих канадських талантів, представила компанію Cyrc із Монреаля, яка виробляє етичні, екологічно сприятливі та безвідходні товари для дому, такі як ці 3D-друковані посудини з переробленого пластику.
ЧАРІВНІ ГРИБИ
Montauk Sofa відтворив чарівні гірчичні гриби на канапі Lewis і тахтах, розроблених у співпраці з Atelier Dimo, і круглому дивані Antoine.