КУХОННІ ТРЕНДИ 2024
Загальновідомо, що кухня є однією з найважливіших кімнат у домі. Місце для щоденних ритуалів і часто центр кожної вечірки. Ми всі знаємо, що кухня точно має значення. Але, як і все в інтер'єрі, певні елементи дизайну кухні часто та невпинно змінюються. Що ж на часі у 2024 році? Ділимось прогнозами щодо дизайну кухні на наступний рік.
Сфотографувала Ліллі Томпсон. Дизайн інтер'єру від Brahman Perera.
1. Питання матеріалів
Дизайнер інтер'єру Брахман Перера впевнений, що незвичайні матеріали на кухні все більше мають попит. «Я думаю, що ми почнемо бачити менше важких кам'яних плит на кухнях і більш чутливу, практичну легкість у просторі», – говорить він. Дизайнер із Мельбурна налаштований на «кухню, яка говорить про практичність, родинність та товариськість». Він стверджує, що нержавіюча сталь стане великою перевагою, особливо в поєднанні з м'якими тонами та деревиною.
Сфотографувала Шерин Кернс. Дизайн інтер'єру студії Tate
2. Дім чи ще офіс?
Якщо вам пощастило працювати на роботодавця, який повністю розуміє потребу в належній кухні в офісі, то вам сподобається ця ідея. «Коли справа доходить до зручностей, першим місцем у списку стала інтеграція повністю функціональних кухонь із передовою технікою, включаючи духовки та варильні поверхні», — каже Ліз Райд, помічник дизайнера Studio Tate. «Ці кухні в домашньому стилі дозволяють персоналу самостійно готувати їжу, роботодавцям – організувати обіди, а також пропонують компаніям спеціальний простір для розваг своїх клієнтів і співробітників». Інтегровані станції для приготування чаю та кави також стають необхідними в офісі, поряд із «станціями, які перетворюються на бари для вечірніх напоїв та прийому гостей».
Фотограф Юнес Бунхар з Double Space Photo. Дизайн інтер'єру та стиль від Elizabeth Metcalfe Design.
3. Жирний шрифт
Мармур вже багато років є основою розкішної кухні. Все більше і більше власників будинків використовують сміливі мармурові елементи на своїх кухнях, щоб створити акцент і додати нотку драматизму.
Сфотографував Сет Смут. Дизайн інтер'єру від Lauren Nelson Design. Стилізовано Кендрою Смут.
4. Про дерево
Його майже не було на сучасних кухнях, але в 2024 році деревина залишить свій слід. «Працюйте з середнім і темним деревом, і ваша кухня зміниться», — каже Мейхтрі, який любить волоський горіх у поєднанні з яскравими кольорами та стільницею з каменю.
Фотограф Джон Деніел Пауерс. Помічник фотографа Каролін Шильд.
5. Бажаєте склянку?
Пройшли скромні часи пиття води прямо з-під крана. У 2024 році ваш H2O стане набагато вишуканішим. І тенденція до багатофункціональних кранів тільки зростає.
Джерело: https://www.vogue.com.au/vogue-living/design/kitchen-design-trends-2024/image-gallery/50c8c48482f59f55b1e0e3f2a7d0006b